);
+90 216 709 75 02 info@premiumdanismanlik.com

Hakkımızda

Premium Danışmanlık, uluslararası sağlık turizmi kapsamında alanında uzman kadrosu ile sağlık kuruluşlarına; yetkilendirme, teşviklerden yararlanma ve yönetim danışmanlık hizmetleri sunan Uluslararası Sağlık Turizmi Danışmanlık şirketidir.

Sağlık turizminde alanında uzman profesyonel ekibimiz ile;

  • Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi Alımı,
  • Sağlık Turizmi Teşvikleri,
  • Sağlık Turizmi Süreç Yönetim Danışmanlığı,

alanlarında başta İstanbul olmak üzere ülkemizin çeşitli illerinde faaliyet gösteren sağlık kuruluşları ile sağlık turizmi şirketlerine (Acentalar) danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Sağlık turizmi kapsamında atılması gereken tüm adımları ve devlet tarafından sağlanan desteklerin gücünü değerli çözüm ortaklarımıza aktarıyoruz.

‘’En önemli gücümüz çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızdır’’ anlayışı ile ekip uyumu üst seviyede işinin uzmanı danışmanlarımız ile sizleri mevzuatın yorucu ve yıpratıcı sürecinden kurtarıyor, işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Sağlık turizmi kapsamında verdiğimiz tüm hizmetleri profesyonel süreç yönetimini, stratejik bakış açısını, Türkiye ve Dünya’daki iyi uygulama örneklerini çözüm ortaklarımıza sunuyoruz.

Premium Danışmanlık olarak, sağlık turizmi kapsamında devletin sağlık kuruluşlarına sunmuş olduğu tüm desteklere tek elden ulaşmalarını sağlıyoruz. 

Çözüm ortağı olduğumuz sağlık turizmi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu doğru bilgiye doğru kaynaktan ve tam zamanlı erişimini sağlıyoruz. Danışmanlığın bilinmeyeni göstermesi ve vizyon katması gerektiğinin biliciyle çözüm ortaklarımızın dünya standartalarında bir sağlık turizmi hizmeti sunmaları için çalışıyoruz.

Sağlık turizmi yapan çözüm ortaklarmızın sağlık hizmeti ihracatı noktasında ihracat teşviklerinden yararlanabilmeleri için tüm süreci yeniden dizayn eder ve %70’e varan maliyet avantajları sağlarız. 

Sağlık turizmi kapsamında hem yurt içi hem yurt dışı personel giderlerinizdeki maliyetleri azaltmak için mevzuatta yer alan fırsat ve teşviklerden size uygun olanları seçeriz ve bu konuda size sürekli hizmet sağlarız.