);
+90 216 709 75 02 info@premiumdanismanlik.com

Yenilenen Yüzümüzle Hizmetinizdeyiz

Premium Danışmanlık olarak, “Uluslararası Sağlık Turizmi Danışmanlığı” hizmetleri ile yeni yılda yeni logo ve kurumsal yapılanması ile sağlık turizminin en güvenilir markası olmaya devam edeceğiz. 

Yenilenen yüzümüzle Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi Alımı, Sağlık Turizmi Teşvikleri, Sağlık Turizmi Süreç Yönetim Danışmanlığı alanlarında hizmet sunmaya devam edeceğiz. 

Uluslararası sağlık turizminde en çok tercih edilen ülkeler arasında Türkiye ilk sıralarda geliyor. Buna ek olarak T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı’nın sağlık turizmi teşvikleri ile birlikte avantajlı bir sektör haline gelen sağlık turizmi, girişimciler için birçok kafa karışıklığını da beraberinde getiriyor.

“Profesyonel destek, Güvenilir Hizmet” anlayışı ile hareket eden bir sağlık turizmi danışmanlığı markası olarak; üst seviyede uzman kadrosu ve ekip çalışması ile  “markalarını-danışanlarını” mevzuatın yorucu ve yıpratıcı sürecinden kurtararak hedeflerine odaklanmalarını sağlıyoruz.

Odak noktamız sağlık turizmi olan ve bu alanda çözüm üreten, öncü bir marka olarak 2023 hedeflerimize yeniliklerle yürüyoruz. Yenilenen yüzümüz, kaliteli hizmet anlayışımız ve çözüm odaklı operasyonlarımız ile sağlık turizminde daha güçlü bir şekilde varlığımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

“Güvenilir Hizmet Anlayışını Sürdürülebilir Kılıyoruz”

Birlikte çalıştığımız onlarca marka ve işletmeden aldığımız güçle güvenilir hizmet anlayışını önemsiyor, tüm danışmanlık süreçlerimizi bu düşünce ile yönetiyoruz. 

“Hizmet Verdiğimiz Markalara Maliyet Avantajı Sağlıyoruz.”

Teşvikler sayesinde işletmelere ek sermaye kaynağı sağlıyor, harcamalarının önemli bir kısmını işletmelere geri kazandırarak önemli bir maliyet avantajı sağlıyoruz.

“%100 Çözüm Odaklı Bir İletişim Kuruyoruz”

Bizimle iletişime geçen ve çözüm ortağı olduğumuz her marka ve  işletmeye uygun çözümler üreterek, sorunlarını çözüme kavuşturuyor, çözüm odaklı hizmet anlayışı ile danışmanlık sunuyoruz.

Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi Alımı, Sağlık Turizmi Teşvikleri, Sağlık Turizmi Süreç Yönetim Danışmanlığı alanlarında başta İstanbul olmak üzere ülkemizin çeşitli illerinde faaliyet gösteren sağlık kuruluşları ile sağlık turizmi şirketlerine danışmanlık hizmeti sunmayı sürdüreceğiz.

Premium Danışmanlık olarak verdiğimiz hizmetlerden ve uluslararası sağlık turizmi ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için bizi web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.